Poznejte a ochutnejte Brno

Přehled výhod a slev ke vstupenkám na Festival MUNI 100 pro studenty, zaměstnance a absolventy Masarykovy univerzity.

Kulturní benefity

Kulturní benefity může student, zaměstnanec a absolvent využít ve dnech 14. až 16. června 2019 po předložení speciální brožury, kterou na výdejních místech získá výměnou za e-ticket na Festival MUNI 100. 

Věž Staré radnice Brno – sleva 50 % na vstup

Ohnutá věžička na fasádě a krokodýl visící v průchodu – poznávací znamení Staré radnice, která je nejstarší světskou stavbou na území města Brna. To, co ale láká návštěvníky a turisty je trochu výš než strop. Dominantou je věž, která je vysoká 63 metrů a nabízí impozantní výhled na Brno. Pojďte se s námi podívat na centrum města z ptačí perspektivy.

Více informací

Kostnice u sv. Jakuba – sleva 30 % na vstup

Zažít Brno znamená zažít i jeho podzemí. Jedním z nejvyhledávanějších podzemních míst je Kostnice u sv. Jakuba, která je, s počtem zhruba 50 000 pohřbených, druhou největší kostnicí v Evropě. Jedinečný zážitek z prohlídky ještě více umocňuje hudební doprovod, který speciálně pro toto místo složil brněnský skladatel Miloš Štědroň.

Více informací

Mincmistrovský sklep - sleva 30 % na vstup

Pod Dominikánským náměstím, kde sídlí Nová radnice, na vás v podzemních prostorách čeká výlet do historie. Komplex tvořený Sklepením domu mincmistrů a zrekonstruovaných sklepů Nové radnice nabídne nejen expozici o řemeslu ražby mincí v Brně a na Moravě, ale také vhled do historického vývoje lokality. A pokud budete mít štěstí, uvidíte zde i zkušeného mincmistra při práci.

Více informací

ZOO Brno - sleva 50 % na vstup

Brno a lední medvědi. Kdysi by se tato dvojice zdála docela nesourodá, ale již nějaký čas všichni víme, že zkrátka patří k sobě. Zoologická zahrada je součástí Brna už od roku 1953 a svým dílem se o to přičinila také Masarykova univerzita. Pěšky nebo vláčkem můžete navštívit expozice s medvědy, vlky, klokany, plazi nebo ptáky. No není to ideální program na volný den?

Více informací

Expozice Technického muzea v Brně - 50 % sleva na vstup

Jste spíše technický typ než milovník umění? Pak vás jistě potěší možnost navštívit Technické muzeum, které je nejen kulturním centrem, ale také vědeckou a výzkumnou organizací. Čeká na vás 17 expozic a Technická herna, kde se zábavnou formou můžete věnovat vědě. Ideální místo pro malé i velké návštěvníky.

VÍCE INFORMACÍ

Výstava Na návštěvě u panenek + prohlídka freskového sálu Letohrádku Mitrovských - sleva 50 % na vstup

Co mají společného Svobodní zednáři, ananas a Brno? Kouzelný Letohrádek Mitrovských, který vás z brněnské džungle přenese do pohádky mrknutím oka. Jeho nádherné prostory jsou využívány pro kulturní účely, a tak se spolu s prohlídkou freskového sálu můžete pokochat i výstavou historických domečků a pokojíčků pro panenky.

Více informací

Expozice Moravské galerie v Brně - vstup zdarma

Moravská galerie je druhým největším muzeem umění v České republice. Výtvarnou kulturu pojímá zcela komplexně, od malby přes fotografii a grafický design až po architekturu. Navštívit můžete stále expozice nebo aktuální výstavy. My bychom vás ale rádi pozvali primárně na výstavu MUNI 100, která výročí univerzity oslavuje za pomoci spojení umění a vědy.

Více informací

Výstavy Domu umění města Brna - vstup zdarma

Jedním z nejvýznamnějších hybatelů brněnské kultury je bezesporu Dům umění, který zprostředkovává a podněcuje kontakt mezi umělci a veřejností již více než sto let. Výstavy jsou zaměřeny na aktuální umění a současné umělce. Setkat se zde můžete s nejrůznějšími instalacemi sestávajícími z maleb a kreseb, soch, audiovizuálních záběrů nebo technologií.

Více informací

Gastro benefity

Koupit vstupenky

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info